EduDeal

Digitale gids met meer dan 3000 adressen van bedrijven, nieuws van de overheid en bedrijven, voor uw schoolorganisatie!

31-08-2018 | Rijksmuseum: Gratis met de bus naar het Rijksmuseum - basisonderwijs

Gratis met de bus naar het Rijksmuseum

RIJKSMUSEUM

 

Nieuwsbrief primair onderwijs | september 2018
Back to school

 

Deze week zijn alle scholen weer begonnen. Onze rondleiders, workshopdocenten en acteurs staan klaar om u en uw leerlingen te ontvangen. Wilt u weten welke programma's het beste aansluiten bij uw lessen? Wij helpen u graag verder. 

Hartelijke groet en een goed schooljaar!

Sander Daams
Team Onderwijs
s.daams@rijksmuseum.nl

 
 
 

Studiedag op het museumplein | 14 november 2018
Rijkmuseum, Van Gogh Museum en Stedelijk Museum

 

Studiedag op het museumplein | 14 november 2018

 
 

Op zoek naar inspiratie en verdieping voor in de klas? Meld uw aan voor de studiedag: Hollandse meesters in de klas. Een nieuwe blik op Rembrandt, Van Gogh en Mondriaan. Hoe kijken kunstenaars van nu naar de drie grootheden van toen. Raak geïnspireerd, en maak iconische kunstwerken relevant voor in de klas.

De studiedag is op 14 november van 9.30 tot 17.00 uur en deelname is € 60 per persoon.

 

  Aanmelden  

»

 
 

Gratis busvervoer naar het Rijksmuseum
Bij een rondleiding of workshop in het museum

 

Gratis busvervoer naar het Rijksmuseum

 
 

Het Rijksmuseum biedt gratis busvervoer en grats entree aan voor het primair onderwijs. U betaalt alleen de rondleiding of de workshop.

Heeft u vragen over de Rijksmuseumbus? Neem contact op met Nikita Baboelal via 020 674 7064 of rijksmuseumbus@rijksmuseum.nl

 

  Gratis busvervoer  

»

 
 

Nieuw! Sporenonderzoek naar Rembrandt
Groep 5 - 8 | workshop

 

Nieuw! Sporenonderzoek naar Rembrandt

 
 

In de workshop Sporenonderzoek naar Rembrandt komen leerlingen tot verrassende inzichten over hoe Rembrandt en zijn tijdgenoten schilderden. Leerlingen onderzoeken pigmenten met microscoop en UV-licht. Ze doen proefjes met kleurstoffen en ontleden verflagen. Het resultaat is een heus onderzoeksrapport over een schilderij uit de Gouden Eeuw.

 

  Meer informatie   

»

 
 
 

F

T

P

I

Y

 
 

rijksmuseum.nl

 
 
 

Sander Daams
onderwijs@rijksmuseum.nl

 
 

Founder

Philips

Hoofdsponsoren

BankGiroLoterij

ING

KPN

 

 

 
 

 

Terug