EduDeal

Digitale gids met meer dan 3000 adressen van bedrijven, nieuws van de overheid en bedrijven, voor uw schoolorganisatie!

09-08-2025 | Kloosterhof Events: Het gevoel een bedrieger te zijn.

 
 
 
 
 
 
 

Impostersyndroom
Het bedriegersfenomeen

 
 

Je krijgt een compliment voor een geleverde prestatie en denkt: ‘Je moest eens weten dat ik hier helemaal niet toe in staat ben! Ik heb geluk gehad en het toeval heeft ook een handje geholpen.’ Maar je zegt dit niet hardop en daardoor voel je je een bedrieger. En dat is de start van de vicieuze cirkel waarin iemand bang is nooit meer zo’n prestatie te kunnen leveren en daar door de stress een volgende keer vaak ook niet meer toe in staat is. Maar hij kan het wel. Hij heeft bewezen over de nodige vaardigheden en capaciteiten te beschikken, vaak zelfs in grotere mate dan nodig is. Hij voelt zich een bedrieger, maar is er geen!

Hoe komen mensen zo onzeker? 

In haar boek heeft Marjo Crombach onder andere gekeken naar hoe mensen hun angst te mislukken verborgen proberen te houden en naar de disbalans in hun onderstroom.

 

 
 
 

Uitnodiging bijeenkomst bedriegersfenomeen

Deze inhoudelijke boekpresentatie kunt u gratis bezoeken!

 
 
 
 
 
 
 

Tijdens  de boekpresentatie gaat Marjo in op dit fenomeen en wat dit verschijnsel inhoudt en over hoe het bij de bewuste mensen waarschijnlijk ontstaat.

DONDERDAG 4 SEPTEMBER - HET ALD WEISHOES - VENLO

 

 
 
Kijk hier voor het volledige programma en meld je aan!
 
 
 

Marjo Crombach

 
 
 
 
 

Drs. Marjo Crombach (1954) studeerde Nederlandse Taal en Letterkunde te Nijmegen. Ze was werkzaam als docent, brugklascoördinator en psychosociaal coach en trainer. 

 

Tegenwoordig werkt ze vooral als auteur. In 2019 verscheen haar eerste boek. Een completer beeld van haar leven en werk tref je aan achterin het boek.

 
 
 
 
 

Het boek

 
 
 

De stille kracht van twijfel 

Je kracht vinden in je gevoel een bedrieger te zijn

 
 
 
 
 

Het bedriegersfenomeen, ook wel bekend als impostersyndroom, is een naar verschijnsel dat het leven van de mensen die er last van hebben, behoorlijk kan verzieken. Je krijgt een compliment voor een geleverde prestatie en denkt: ‘Je moest eens weten dat ik hier helemaal niet toe in staat ben!

 
Bestel hier het boek
 
 
 

 

 
 
 

Uitgeverij Kloosterhof

 

Napoleonsweg 128A

6086AJ - Neer

T. 0475.597151

E. info@kloosterhof.nl

 

Terug