Het einde van het seizoen komt in zicht... een mooi moment om plannen te maken voor 2026/2027!
Terwijl de laatste activiteiten van dit seizoen worden afgerond, zijn veel scholen, verenigingen en clubs alweer bezig met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Een goed moment om ook jullie fondsenwervingsactie alvast in te plannen.
Bij Baltus Fundraising zijn we achter de schermen volop bezig om van het najaar 2026 een succesvol seizoen te maken. Met onze bewezen verkoopacties helpen we organisaties om eenvoudig en snel geld in te zamelen voor excursies, kamp, nieuwe materialen, verenigingsactiviteiten en andere mooie doelen.
Waarom kiezen voor Baltus Fundraising?
✅ Tot wel 40% opbrengst voor jullie organisatie
✅ Eenvoudige opzet en begeleiding van A tot Z
✅ Geschikt voor scholen, verenigingen en stichtingen
✅ Al jarenlang een succesvolle manier om doelen te realiseren
Veel organisaties starten hun voorbereidingen al vóór de zomervakantie. Zo kunnen ze direct na de start van het nieuwe seizoen aan de slag én optimaal profiteren van de verkoopperiode.
Welke actie kunnen jullie organiseren in 2026?
Kies uit maar liefst zes verschillende verkoopacties en ontdek welke het beste past bij jullie organisatie en doelstelling.
|